29 Ocak 2022

Taraftarlardan UEFA’ya Çağrı !

Taraftar gruplarından EUFA'ya çağrı var ! Bu tepki neden Twitter'da gündem oldu ? Kaç bin tweet atıldı ? bu soruların yanıtlarını sizler için yazdık...
Spread the love

Beşiktaş JK’den yapılan açıklamanın ardından Beşiktaşlı taraftarların başlatmış olduğu #UefaTurkishFootballCheckOver hastaghi 01:25 itibariyle 591 bin gönderim ile Twitter’da dünya gündemine girdi !

Beşiktaş’ın bu çağrısına Anadolu kulüplerinden de destek var ! Trabzonspor , Bursaspor , Göztepe , Sivasspor , Konyaspor gibi kulüplerin taraftarları da bu çağrıya destek vermiş durumda !

UEFA’nın bu çağrı üzerine adım atıp atmayacağı henüz belli değil fakat bilinen tek bir şey var , o da bu çağrının hız kesmeden devam edeceği..

Taraftarlar arasında söylenen sözlerden çıkan genel sonuç şudur ; Bu çağrımız yanıt bulana kadar , tweet atmaya devam edeceğiz!

GÜNCELLEME

Beşiktaş’ın öncülük ettiği #UefaTurkishFootballCheckOver hastaghi , 02:41 itibariyle 715.000 tweete ulaştı !

Taraftarlar Twitter üzerinden , yabancı medya mensuplarını etiketleyerek seslerini yurt dışında , haber mecralarında duyurmak istiyorlar.

Hedeflenen sayı sabaha kadar 1.000.000 tweet !

Futbol Ofisi olarak konunun takipçiyiz ve tüm gelişmeleri buradan Futbol Ofisi web sitesinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.